Máte dotaz? Volejte 777 609 668 (Po-Pá 8-15h).

O dřevěných magnetkách

Dřevěné magnetky jsou jedním z velmi oblíbených turistických suvenýrů z cest. Jedná se o milou připomínku návštěvy pěkného místa či zážitku. Může být využita nejen jako suvenýr, ale také jako propagace vaší firmy, dárek nebo památka ze svatby, narozenin, křtin…

Dřevěné magnetky vyrábíme jak pro prodejce suvenýrů, tak pro firmy a koncového zákazníka.

Turistické dřevěné magnetky

Dřevěné magnetky jsou jedním z velmi oblíbených turistických suvenýrů z cest. Jedná se o milou připomínku návštěvy pěkného místa či zážitku. Může být využita nejen jako suvenýr, ale také jako dárek či další kousek do sbírky.

Na magnetky Vám můžeme vytisknout perokresbu, fotku či malbu památek, (hradů, zámků, rozhleden), měst, hor, zajímavých přírodních míst apod. Magnetky jsou vyrobeny na dřevěném podkladě různých tvarů (kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové, erbové či vykrojené) a velikostí.

Po dohodě lze vytvořit i tvar vyhovující přímo Vašim potřebám.

Přejeme Vám hodně zábavy a sil při cestování a poznávání krás naší země.

Objednat magnetku Poptávka

Svatební dřevěné magnetky

Svatební magnetky jsou velmi milým dárkem a připomínkou ze svatby blízké osoby. Může být použita také jako svatební oznámení, pozvánka ke stolu, na párty nebo jako poděkování ať už ze strany svatebčanů, tak ze strany pozvaných.

Na magnetky Vám můžeme vytisknout perokresbu, fotku, malbu nebo text dle Vašich požadavků. Magnetky jsou vyrobeny na dřevěném podkladě různých tvarů (kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové či vykrojené do srdíčka) a velikostí.

Po dohodě lze vytvořit i tvar vyhovující přímo Vašim potřebám.

Přejeme Vám hodně štěstí a zábavy při přípravách i během svatby.

Objednat magnetku Poptávka

Firemní dřevěné magnetky

Firemní magnetky jsou zajímavým reklamním předmětem a propagací firmy, výrobku či služby, kterou nabízíte. Může být využita nejen jako dárek, ale také jako propagace novinek v sortimentu, slevový kupon, pozvánka, zmenšená reprodukce vlastních obrazů apod.

Na magnetky Vám můžeme vytisknout logo společnosti, fotku či kresbu výrobku nebo text dle Vašich požadavků. Magnetky jsou vyrobeny na dřevěném podkladě různých tvarů (kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové či vykrojené do tvaru loga) a velikostí.

Po dohodě lze vytvořit i tvar vyhovující přímo Vašim potřebám.

Přejeme Vám ať se Vám v podnikání daří.

Objednat magnetku Poptávka

Různé tvary dřevěných magnetek

Nevybrali jste si z nabízených velikostí a tvarů dřevěných magnetek? Po dohodě Vám vyrobíme tvar vyhovující přímo Vašim potřebám. Například srdíčko, slzu, trojúhelník, tvar loga Vaší firmy, výrobku apod.

Objednat magnetku Poptávka

Nevíte si rady ?

Potřebujete poradit s výběrem, kalkulací nebo postupem objednávky?
Od toho jsme tady!

777 609 668

Nahoru!